همکاری تجاری، سازمانی

یکی از موثرترین راهکارهای رسیدن به هدف ثبات قیمت و کیفیت در طول زمان ، همکاری با مجموعه های بزرگ فروشگاهی و تبلیغاتی می باشد که با افزایش حجم سفارشات و توجه به زمان تحویل باعث شکل گیری فرم صنعتی تولید محصولات گردیده که این امر خود ، با کاهش هزینه های تولید منجر به کاهش قیمت نهایی تولیدات تی پنتر می گردد. براساس همین سیاست، مجموعه تی پنتر از اولین سال تاسیس سعی در همکاری در دو زمینه فروشگاهی و تبلیغاتی با مجموعه های بزرگ و خوش نام کشور داشته است و امروزه با گذشت سالها ، همکاران ارزشمندی را در کنار خود دارد که هر یک افتخاری برای مجموعه به شمار میروند.

همانطور که ذکر شد، همکاری ما به دو بخش فروشگاهی و تبلیغاتی تقسیم می شود .

بخش فروشگاهی

شامل فروشگاه هایی است که محصولات تی پنتر را در مجموعه خود جای دادن و در واقع همکار فروش ما به شمار می روند.

تی استودیو: به واسطه تولید تی باکس های تمام چوب به عنوان اولین محصولات تولیدی تی پنتر، فروشگاه تخصصی چای و دمنوش تی استودیو از اولین فروشگاه هایی بود که محصولات ما را به دامنه وسیع اکسسوری های مخصوص چای و دمنوش خود اضافه کرد و برای سالها این همکاری ادامه پیدا کرده است .

www.instagram.com/teastudio

گالری مهتاک: افتخار داشتیم در سال ۱۴۰۰ برای راه اندازی بخش محصولات این فروشگاه اینترنتی همکاری کنیم و این همکاری تاکنون ادامه داشته به قسمی که با افزایش تنوع محصولات تولیدی ، فروشگاه مهتاک به یکی از همکاران پر قدرت ما تبدیل گردیده است

https://mahtakdecor.ir

فروشگاه اینترنتی والولند : شاید یکی از افتخارات مجموعه تی پنتر حضور در سایت فروشگاهی والولند باشد . افتخاری که از ابتدای تاسیس این سایت در اواخر سال ۱۳۹۹ شکل گرفته و همچنان ادامه دارد .

https://valooland.com

گالری دلوان: بر اساس سیاست مجموعه برای در دسترس بودن هرچه بیشتر در نقاط مختلف ایران ، همکاری با فروشگاه های فیزیکی در شهرهای مختلف ایران در دستور کار دائمی مجموعه تی پنتر بوده است و از سال ۱۳۹۹ افتخار حضور در شهر قزوین و گالری دلوان نصیب مان گردید.

www.instagram.com/delvan.artgroup

گالری چهارزانو: وجود شعبه فیزیکی برای ارتباط نزدیک با مصرف کننده برای هر تولیدکننده ای از اهمیت بسزایی برخوردار است و مجموعه تی پنتر به عنوان تولید کننده جعبه های چوبی و وسایل پذیرایی و آشپزخانه با کمک بچه های چهارزانو توانست به این مهم دست یابد و فروشگاه فیزیکی خود را در شهر مشهد دایر کند.

www.instagram.com/char.zanoo

بخش تبلیغاتی

شامل مجموعه های صنعتی و فروشگاهی است که محصولات ما را به عنوان هدایای تبلیغاتی خود انتخاب کرده اند.

محصولات تی پنتر به واسطه کیفیت بالا، امکان تولید سری در حجم بالا و قیمت های معقول ، در طول سالها نظر بسیاری از شرکتهای بزرگ را به خود جلب کرده و به عنوان کالاهای لوکس تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفته اند . موارد زیر بخشی از مجموعه های بزرگی است که بر ما منت گذاشته و محصولات ما را در سبد خرید محصولات تبلیغاتی خود قرار داده اند.

  • کارخانه شیرهای صنعتی مکانیک آب
  • هواپیمایی سپهران
  • فرآورده های خوراک دام و طیور رسپینا
  • شیشه ایمنی خراسان
  • فروشگاه لوازم آرایشی شاپرک بندرعباس
  • زعفران کهرمان

همکاری با تی‌پنتر

تلفن تماس: ۰۹۳۵۲۱۸۲۳۸۹

ایمیل: info@tpenter.com

فهرست

پنل کاربری

Create a free account to save loved items.

ورود | عضویت

برای ایجاد لیست خرید، لطفا وارد سایت شوید.

ورود | عضویت